Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Zvaniet: +371 27015432 vai +371 26424477
Zvaniet: +371 27015432 vai +371 26424477
0

Sausais ledus

No 05.09.2014 piedāvājam virsmu tīrīšanu ar sausā ledus strūklu. (Dry ice)

Tīrīšana ar sauso ledu plaši tiek pielietota dažādās nozarēs: restaurācijā, pārtikas rūpniecībā, plastmasas rūpniecībā, tipogrāfijās, elektromehānikā, kā arī daudzās citās rūpniecības nozarēs. Kur dažādu apsvērumu dēļ nedrīkst tikt pārtraukts process, nerdīkst palikt stūklošanas materiāla atkritumi, sarežģīta iekārtu demontāža, ir paaugstināta elektro bīstamība.

Tehnaloģiskais process.

Šī metode ir stipri līdzīga citām strūklošanas formām. (Sodas strūklai, smilšu strūklia vai skrošu strūklai). Sausais ledus tiek padots uz virsmas ar ātrumu, kas ir tuva skaņas ātrumam. Virs virsmas veidojot nelielu eksploziju kā rezultātā traips vai netīrumi tiek atsisti. Šis proces nebojā virsmu un neatstāj atkritumus, jo sausā ledus granulas istabas temperatūrā no cietās fāzes pāriet tieši gāzveida fāzē, apejot šķidro fāzi.

Sausā ledus granulas ir daudz mīkstākas un ar mazāku blīvumu salīdzinot ar citiem materiāliem, ko izmanto strūklošanā.(Smilti vai skrotis)

Sauso ledu ražo no sašķidrinātas ogļskābās gāzes, kontrolētā veidā samazinot spiedienu un temperatūru. Tādējādi šķidrā ogļskābā gāze tiek pārvērsta tīrā, baltā un zemas temperatūras ogļskābās gāzes sniegā. Pēc tam sniegu augstā spiedienā saspiež, izveidojot blokus vai granulas. Sausā ledus temperatūra ir -79°C

Sausā ledus strūklas pirmsākumi ir ap 1986 gadu, kad pirmos patentus saņēma David Moore no kompānijas Cold Jet.