Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
Zvaniet: +371 27015432 vai +371 26424477
Zvaniet: +371 27015432 vai +371 26424477
0

Smilšu strūkla

Smilšu strūklas pakalpojumi

Smilšu strūkla ir abrazīva daļiņu, kas ar saspiesta gaisa palīdzību tiek triektas pret virsmu, iedarbība uz apstrādājamo virsmu. Tās pielietošana ir ļoti populāra metālapstrādē, celtniecībā, ceļubūvē, kuģniecībā, auto un moto restaurācijā u.t.t.

Mūsu praksē visbiežāk smilšu strūklu izmanto metālapstrādē, kā arī auto un moto restaurācijā, kur nepieciešams attīrīt metālu no rūsas, krāsas, lakas un citiem pārklājumiem.

Pēdējā laikā aizvien populārāka kļūst veco ķieģeļu ēku fasāžu un sienu attīrīšana no netīrumiem, nogulsnēm, krāsas un apmetuma. Tāpat arī cieņā ir guļbūvju un koka virsmu tīrīšana no nogulsnēm, pelējuma, zilējuma, krāsas vai lakas. Šajā procesā mēs izmantojam slapjo smilšu strūklu. Tā nodrošina par 95% mazāk putekļu, kas ir ļoti būtiski, strādājot pilsētā, lai neradītu neērtības iedzīvotājiem.

Smilšu strūklu izmanto arī matēšanā un gravējumu veidošanā uz stikla, akmens vai koka.

Smilšu strūkla aizstāj tādus abrazīvos materiālus kā slīppapīru, drāšu birstes un abrazīvos diskus vai ķīmiju. Turklāt liels tās pluss – ir augsta produktivitāte un  ar to var attīrīt sarežģīti pieejamas vietas.

Lai aprēķinātu tīrīšanas izmaksas, vērā tiek ņemti vairāki faktori – virsmas tīrības klase (SA-1, SA-2, SA-2½,SA-3), izmantojamais abrazīvs, darbu apjoms, krāsas, lakas, grunts, rūsas un citu pārklājumu vai netīrumu noturība.

Jārēķinās arī ar to, ka darba procesā var rasties papildus izmaksas. Visbiežāk tās rodas izbraukumu objektos, kur jāveic papildus sagatavošanās darbi, piemēram, jāsedz logi, durvis, jādemontē dažādi fasādes elementi, vai jānodrošina darbs augstumā, kur nepieciešamas īrēt stalažas vai pacēlāju.

Pirms strūklošanas rūpīgi ir jāizvērtē kādu abrazīvu un gaisa spiedienu izmantot. Lai apstrādājamā detaļa netiktu deformēta vai kā citādi bojāta.