Ваша корзина пустая
Всего
€0.00
Купить
0
Contact Info
Contact Info
0

Par uzņēmumu

Jaunākais pakalpojums, ar ko uzņēmums nodarbojas, kā vienīgais pārstāvis Baltijā – zema spiedienasaudzīgas tīrīšanas sistēma. Saudzīgs, jaudīgs un lielisks risinājums.

IBIX ir universāla, ekoloģiska tīrīšanas sistēma, kas ir piemērota plaša spektra darbiem: guļbūvju tīrīšana no pelējuma un zilējuma, tīra sijas un piedod tām vēsturisku izskatu, saudzīga tīrīšana pirms renovācijas, antīgu koka izstrādājumu restaurācija.

Norvēģijā izstrādāta IBIX saudzīgas tīrīšanas sistēma, kas pilnībā izgatavota no ekstrudēta alumīnija, ir ērta, viegli ekspuatējama un sver tikai dažus kilogramus. IBIX sistēma ir ļoti efektīva, kuru izmanto visā pasaulē, ļoti daudz speciālisti, kas darbojas koksnes restaurācijas un renovācijas nozarēs, pretkorozijas apstrāde, transportlīdzekļu restaurēšanu un uzturēšanu, metāla konstrukciju un citu metāla izstrādājumu tīrīšanu un restaurāciju. Ideāls darbā uz ģipša, cementa, javas, krāsas, netīrumiem, rūsas, guļbūvju tīrīšana no pelējuma un zilējuma, tīra sijas un piedod tām vēsturisku izskatu, saudzīga tīrīšana pirms renovācijas, antīgu koka izstrādājumu, ķieģeļu ēkas, kamīnu, marmora, flīžu, kūltūrvēsturisku pieminekļu restaurācija,

Sistēma ar savu daudzveidību, efektivitāti sniez izcilus rezultātus. Novērš dienām ilgu roku darbu, tādejādi ietaupot laiku un darbaspēka izmaksas, kas saistās ar virsmas apstrādi. Ievērojami uzlabo darba kvalitāti.

Viegls, kompakt un uz riteņiem šādu kombināciju var izmantot jebkur!!

Pateicoties plašam pielāgošanas diapazonam (mainot darba spiedienu no 0,2 bab līdz 8/9 bar un sprauslas diametru no 1,5 līdz 6,5 mm, cilindriski vai Venturi) mēs varam veikt ļoti precīzus darbus vai arī paplašinot strūklas darbības virsmu apstrādāt lielus laukumus.

Tākā IBIX sistēma ir mobila un viegla tā ir ideāli piemērota darbam vietās ar ierobežotu vai sarežģītu piekļuvi.